Blatnické nezávislé noviny
Úvodní stránka
Aktuality
Zajímavosti
Kultura
Historie
Pamětihodnosti
Sport
Zpravodajství LF
Společenská kronika
Archiv
Odkazy
Redakce

Volby do obecního zastupitelstnva 2006

Zanedlouho nás čeká důležitý krok v životě obce, volby do obecního zastupitelstva. Každý by měl s rozvahou vybrat své kandidáty tak, aby co nejvíce naplnili jeho představy o životě v obci.  Přinášíme vám proto s předstihem kandidátní listiny. Uveřejníme je postupně podle čísla které vylosovala volební komise. Až budeme mít k dispozici volební programy, uveřejníme je také.

Kandidátní listina:
 
"BLATNICE 2006"  Program

  1 Vavřík Josef           50 NK BEZPP
  2 Hrušková Jitka Mgr.    37 NK BEZPP
  3 Janíková Hana          36 NK BEZPP
  4 Bachan Jan             64 NK BEZPP
  5 Zedka Milan            45 NK BEZPP
  6 Novák Pavel            34 NK BEZPP
  7 Galářová Petra         31 NK BEZPP
  8 Smějsík Vladimír       49 NK BEZPP
  9 Ratajský Aleš Ing.     37 NK BEZPP
 10 Hanák Vladimír Ing.    46 NK BEZPP
 11 Valášek Stanislav Ing. 40 NK BEZPP
 12 Truska Roman Ing.      32 NK BEZPP
 13 Strnadelová Marie      58 NK BEZPP
 14 Kuřinová Radka         28 NK BEZPP
 15 Šimek Otakar           40 NK BEZPP

 Myslivecké sdružení ROHÁČ

  1 Těthal Antonín         59 NK BEZPP
  2 Máčal Josef            59 NK BEZPP
  3 Rybnikář Vít           46 NK BEZPP
  4 Valášek Pavel          46 NK BEZPP
  5 Křápek Antonín         47 NK BEZPP
  6 Žufan Jiří             38 NK BEZPP
  7 Rolenc Svatopluk Ing.  54 NK BEZPP
  8 Kůdela Ladislav        60 NK BEZPP
  9 Matuštík Stanislav     63 NK BEZPP
 10 Vyskočil Miroslav      63 NK BEZPP
 11 Šantavý Jan            61 NK BEZPP
 12 Radoch Pavel           18 NK BEZPP
 13 Hanáček František      52 NK BEZPP
 14 Chabiča Stanislav      69 NK BEZPP
 15 Fňašek Stanislav       53 NK BEZPP

Komunistická strana Čech a Moravy   Program

  1 Kuřilová Zdislava      57 KSČM KSČM
  2 Kuchař Josef Ing.      61 KSČM KSČM
  3 Páč Antonín            48 KSČM BEZPP
  4 Mezuliánik Zdenek Ing. 56 KSČM BEZPP
  5 Němčický Václav        52 KSČM KSČM
  6 Páč Josef              58 KSČM KSČM
  7 Němčická Gabriela      25 KSČM BEZPP
  8 Brožovičová Alena      53 KSČM BEZPP
  9 Galuška Václav         62 KSČM KSČM
 10 Grňáková Květoslava    66 KSČM KSČM
 11 Janás Josef            70 KSČM KSČM

 Za rozvoj obce

  1 Trojanec Antonín Ing.  50 NK BEZPP
  2 Břeň Miroslav Mgr.     46 NK BEZPP
  3 Peprna Antonín         55 NK BEZPP
  4 Šašinka Vladimír Ing.  43 NK BEZPP
  5 Bílek Pavel            32 NK BEZPP
  6 Vaculíková Jana        43 NK BEZPP
  7 Křapa Stanislav        48 NK BEZPP
  8 Chupíková Jana         36 NK BEZPP
  9 Galář Radek            37 NK BEZPP
 10 Straka Antonín         50 NK BEZPP
 11 Hoferek Ludvík         49 NK BEZPP
 12 Strnadel Tomáš         28 NK BEZPP
 13 Kuřina Stanislav       45 NK BEZPP
 14 Laga Martin            31 NK BEZPP
 15 Hrabal Jiří            40 NK BEZPP


 Prosperita obce

  1 Bogar Milan Ing.       62 NK BEZPP
  2 Vyskočil Stanislav Ing.55 NK BEZPP
  3 Těthal Stanislav Ing.  62 NK BEZPP


 Nezávislí kandidáti  Program

  1 Blahynková Svatava     38 NK BEZPP
  2 Nejeschleba Roman      35 NK BEZPP
  3 Hanačíková Alena Mgr.  35 NK BEZPP
  4 Ondroušek Zdeněk       41 NK BEZPP
  5 Švábová Věra Mgr.      46 NK BEZPP
  6 Kotača Jiří Ing.       42 NK BEZPP
  7 Varsamisová Jaroslava  36 NK BEZPP
  8 Bachan Vlastimil       44 NK BEZPP
  9 Peřina Luděk           39 NK BEZPP
 10 Tolarová Jana Ing.     49 NK BEZPP
 11 Naňák Josef Ing.       38 NK BEZPP
 12 Matuštíková Zdenka     47 NK BEZPP
 13 Vyskočil Josef         31 NK BEZPP
 14 Urbánek Jakub          26 NK BEZPP

 Občanská demokratická strana   Program

  1 Kotačka Jaroslav       45 ODS ODS
  2 Rumíšek Jan            35 ODS ODS
  3 Soviš Dušan            30 ODS ODS
  4 Ondroušek Milan        45 ODS BEZPP
  5 Horký Jaroslav         35 ODS ODS
  6 Polách Vladimír        37 ODS BEZPP
  7 Míšek Antonín          31 ODS ODS
  8 Valášek Radek          31 ODS ODS
  9 Horká Petra            36 ODS ODS
 10 Bršlík Pavel           29 ODS BEZPP
 11 Rolenc Martin          27 ODS BEZPP
 12 Králík Jan             53 ODS ODS 
 13 Kunovjánek Michal      24 ODS BEZPP
 14 Kotačka Jaroslav       21 ODS BEZPP
 15 Míšek Richard          29 ODS BEZPP

 Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová  Program

  1 Vyskočil Ladislav      63 KDU-ČSL KDU-ČSL
  2 Cáb Jiří Ing.          52 KDU-ČSL BEZPP
  3 Cícha Vojtěch          57 KDU-ČSL KDU-ČSL
  4 Míšek Stanislav        36 KDU-ČSL BEZPP
  5 Fojtík Miloš Mgr.      42 KDU-ČSL KDU-ČSL
  6 Jelénková Marie        43 KDU-ČSL BEZPP
  7 Straka Antonín         42 KDU-ČSL KDU-ČSL
  8 Uřičář Jiří            37 KDU-ČSL BEZPP
  9 Cíchová Alena          53 KDU-ČSL KDU-ČSL
 10 Svobodová Věra Ing.    40 KDU-ČSL BEZPP
 11 Petratur Josef         60 KDU-ČSL KDU-ČSL
 12 Gazárek Pavel JUDr.    42 KDU-ČSL BEZPP
 13 Pilčík Miroslav        46 KDU-ČSL KDU-ČSL
 14 Žajdlík Petr           32 KDU-ČSL BEZPP
 15 Polehňová Marie        50 KDU-ČSL KDU-ČSL

                              NK   nezávislý kandidát
                              BEZP bezpartijní
                              zdroj www.volby.cz
transparent